Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

„Nauka to podróż, która trwa przez całe życie.

Dla otwartych umysłów świat jest pełen pytań,

Na które warto poznać odpowiedzi…”

W dniu 01.09.2022r. w naszej szkole rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. O godzinie 9.00 uczniowie uczestniczyli wraz z nauczycielami w uroczystej mszy świętej, na której ks. biskup Roman Pindel poświęcił plecaki pierwszoklasistom.

Następnie wszyscy udali się do szkoły. Po uroczystym wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego, zgromadzonych na sali gimnastycznej rodziców, uczniów i nauczycieli w ciepłych słowach powitała  pani dyrektor - Mariola Dylewska – Mitoraj. Życzyła wszystkim zapału do pracy oraz wielu sukcesów. Pani dyrektor przedstawiła rodzicom i uczniom również nowych nauczycieli.

Po wyprowadzeniu sztandaru uczennice klas szóstych zaprezentowały krótki program artystyczny, po którym uczniowie pod opieką wychowawców udali się na spotkania w klasach.

Nowy rok szkolny będzie czasem wielu wyzwań, którym mamy nadzieję przy owocnej współpracy uczniów i rodziców – uda się sprostać.

Wszystkim uczniom, a szczególnie tym, którzy dzisiaj rozpoczynają przygodę z nauką, życzymy powodzenia, sukcesów, pozytywnej energii oraz nowych umiejętności! Niech szkoła będzie dla Was wszystkich miejscem wszechstronnego rozwoju, źródłem wiedzy oraz przyjaznym i bezpiecznym środowiskiem.

Powodzenia w nowym roku szkolnym 2022/2023.

Sylwia Strycharska, Paulina Tatoń - Praciak