Konkurs powiatowy "Lepiej zapobiegać niż leczyć".

Zarząd Powiatu w Bielsku-Białej zaprasza dzieci i młodzież klas V-VIII szkół podstawowych z terenu powiatu bielskiego do udziału w IV edycji konkursu promującego zdrowy styl życia "Lepiej zapobiegać niż leczyć".

Celem konkursu jest poprawa świadomości uczniów szkół podstawowych, dotycząca profilaktyki zdrowotnej i promowania zdrowego stylu życia. Uczestnikami konkursu mogą zostać dzieci i młodzież z klas V-VIII ze szkół podstawowych z terenu powiatu bielskiego.

Konkurs odbędzie się w dwóch etapach: szkolnym, który zostanie przeprowadzony w formie testu dnia 20 maja oraz etap powiatowy, który będzie podzielony na dwie kategorie - praca plastyczna oraz praca opisowa.

W załączeniu znajduje się regulamin zawierający dokładny zakres tematyczny konkursu.