Gminny Konkurs Pożarniczy 2024

W dniu 16 marca odbył się Gminny Konkurs Pożarniczy w Pisarzowicach. Przebiegał w kategorii wiedzy (test jednokrotnego wyboru pisany na miejscu) oraz plastyki.

W kategorii wiedzy Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej Gminy Wilamowice klas I-IV uczeń klasy IV b  Szymon Stachura zdobył I  miejsce. Będzie reprezentował naszą szkołę oraz gminę Wilamowice w Turnieju Powiatowym w Jasienicy 13 kwietnia 2024 r.

Dziękuję także Hannie Mynarskiej z klasy VI b, która reprezentowała kategorię klas V-VIII.

W kategorii plastycznej klas I-IV I miejsce zdobyła Lena Brombosz z klasy III a, natomiast w kategorii klas V-VIII - II miejsce Olivia Sobańska z klasy VI b.

Serdecznie gratuluję wszystkim uczestnikom konkursu, którzy tak pięknie reprezentowali Zespół Szkolno-Przedszkolny z Wilamowic!