Wieczór z dreszczykiem w świetlicy szkolnej

W dniu 03 listopada w godzinach wieczornych odbył się „Wieczór z dreszczykiem”. Zajęcia zorganizowano dla dzieci uczęszczających na świetlicę szkolną. Dołączyli uczniowie z klasy I a oraz II a.  Główną atrakcją było poszukiwanie świetlika umieszczonego w różnych miejscach naszej szkoły. Dzieci przy pomocy latarek w ciemności miały za zadanie poszukać określoną ilość świetlistych postaci.

Kolejnym punktem spotkania było oglądanie filmu „Hotel Transylwania” poprzedzonego poczęstunkiem (tostami i herbatką). Wieczorek był pierwszym eksperymentalnym doświadczeniem, które wzbudziło pozytywne emocje dzieciaków i z pewnością zaowocuje kolejnym wyzwaniem.

Dziękujemy serdecznie Radzie Rodziców za ufundowanie popcornu. Panią Dyrektor Marioli Dylewskiej-Mitoraj oraz Elżbiecie Maciejczyk za wsparcie inicjatywy.

Anna Reinberger i Sabina Grubka.