Medal Mistrzostw Polski naszego ucznia!

Uczeń naszej szkoły, Krzysztof Taratuta, podczas XXVII Mistrzostwa Polski OPFK w Kata, rozgrywanych w Turku 28 maja 2022r., wywalczył brązowy medal!!! Krzysiek jest uczniem klasy 7a, a jego wychowawczynią jest Pani Anna Strzelczyk.

W Mistrzostwach wystartowało ponad 170 zawodników. Krzysiu reprezentował klub Oyama Karate Brzeszcze. Podczas wspomnianych zawodów  w kategorii junior młodszy – zajął  III miejsce. Krzysztof na co dzień trenuje w sekcji KOK Brzeszcze - Nowa Wieś, pod okiem Senseia Marka Wawrzyńskiego.

To osiągnięcie jest efektem kilkuletniej pracy i zaangażowania Krzysia w treningi. Dużą pomoc i wsparcie dają mu również jego Rodzice, którzy bardzo go dopingują i wspierają ale są też niezastąpieni w dowożeniu na treningi czy zawody.

Krzysiowi gratulujemy niewątpliwego sukcesu, życzymy dalszej wytrwałości i samozaparcia a Rodzicom składamy gratulacje za wyniki syna! Brawo!

Szymon Szymański