UCZEŃ ROKU SZKOLNEGO 2020/2021 GMINY WILAMOWICE

UCZEŃ ROKU to wyjątkowe wyróżnienie w Gminie Wilamowice. Przyznawane jest uczniom, którzy mają wybitne osiągnięcia edukacyjne
w prestiżowych konkursach, ich wyniki w nauce oraz zachowanie są wzorem do naśladowania. Niełatwo więc zostać UCZNIEM ROKU...

Uczennica naszej szkoły - Maja Chmielniak z klasy 8a - sprostała wszystkim wymaganiom i zakwalifikowała się do finału konkursu ,,Uczeń Roku Szkolnego 2020/2021 Gminy Wilamowice”.

W dniu 22 czerwca, podczas gali finałowej otrzymała z rąk Burmistrza Wilamowic Pana Mariana Treli pamiątkowy dyplom oraz wspaniałe nagrody ufundowane przez Gminę.

Dyplomy z podziękowaniami i gratulacjami Burmistrza Wilamowic, Przewodniczącej Rady Miejskiej i Kierownika Zakładu Obsługi Szkół
i Przedszkoli Gminy Wilamowice wręczono obecnym na gali rodzicom finalistów.

Życzenia dalszych sukcesów, będących wynikiem nie tylko zdolności, ale również ciężkiej, systematycznej pracy dopełniły brawa zebranych uczniów
i rodziców.

Gratulacje!