Wtorek, 2024-05-14

Imieniny: Bonifacego, Julity

WYNIKI RODZINNEGO KONKURSU NA ,,NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ WIELKANOCNĄ”

W naszym przedszkolu odbył się RODZINNY KONKURS NA ,,NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ WIELKANOCNĄ”.

Celem konkursu było rozwijanie wyobraźni i kreatywności dzieci oraz kultywowanie tradycji Świąt Wielkanocnych. Przedmiotem konkursu były przestrzenne prace plastyczne – dekoracje świąteczne, nawiązującą do tradycji wielkanocnych. Wykonane przez dzieci i ich najbliższych.

Autorzy prac wykazali się ogromną pomysłowością, oryginalnym wykonaniem. Każda z prac była starannie wykonana, niepowtarzalna oraz wyjątkowo.

Oto lista laureatów:

I miejsce: Michał Buła

II miejsce: Dariusz Kuczmierczyk

III miejsce: Wiktoria Lorańczyk

Wyróżnienia: Ignacy Chwir, Maja Kwaśny, Ludwik Majcherczyk, Liliana Merta, Nikodem Merta, Józef Kuczmierczyk, Liliana Wojtas, Kamila Wojtasiak, Stanisław Swarzyński, Łucja Sztafińska, Ernest Wilczak.

Dziękujemy za liczny udział w konkursie. Wszystkie ozdoby będą dostępne na Jarmarku Wielkanocnym, który odbędzie się w niedzielę 24 marca. Dochód ze sprzedaży przekazany zostanie na cele charytatywne – budowę domu dla niepełnosprawnych osób w Jawiszowicach.

W dniu 25 marca odbyło się uroczyste wręczenie pamiątkowych dyplomów oraz nagród. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.